fbpx

Garrett v České Republice

Garrett Motion je špičková technologická společnost, která nabízí řešení pro automobilový průmysl, jež pomáhají vozidlům být ekologičtější, úspornější a propojená.

ČTĚTE DÁLE

Garrett v České republice

Garrett je špičkovým centrem pro talenty specializované v různých strojírenských, ale i elektrotechnických, nebo softwarových oborech, nebo v projektovém řízení, nákupu či kvalitě a IT. Společnost poskytuje zázemí a příležitosti pro uplatnění a růst všech zaměstnanců napříč obory a specializacemi.

Společnost Garrett zaměstnává v České republice vice než 400 zaměstnanců, působí v Brně i Praze. Obě kanceláře jsou součástí celosvětové sítě výzkumných a vývojových center. V Brně Garrett provozuje také testovací laboratoř se zaměřením na technologie snižující emise, zatímco v Praze se soustředí na vývoj nejmodernějšího softwaru.

Investiční a výzkumné projekty

Společnost Garrett investuje do rozšiřování svých výzkumných a vývojových kapacit stejně jako do nově vznikajících projektů, které mění budoucnost mobility. Zde se můžete dozvědět více o našich projektech spolufinancovaných vládou ČR z fondů EU.

ČTĚTE DÁLE

Globální přesah

Úspěch společnosti Garrett je výsledkem tradičního a dlouhodobého partnerství s předními světovými výrobci automobilů. Ve společnosti pracuje více než 8,700 zaměstnanců a z toho přibližně 1250 vývojových inženýrů, kteří se podíleli a dále podílí na 1600 vydaných nebo probíhajících patentech a dalších 100 nových patentových přihláškách ročně.

3,6

miliardy dolarů tržeb

5

globálních výzkumných a vývojových center

5

center pro vývoj softwaru

1,250

inženýrů

1,600

vydaných a probíhajících patentů