fbpx

Práce v Garrettu

Seznamte se s #GenerationGarrett

Chcete se dozvědět více o tom, jaké to je pracovat ve společnosti Garrett? Zveme Vás, abyste nahlédli do zákulisí.

Místo pro tvůrčí práci

Tvůrčí energie pramení z tvůrčího prostředí, ve kterém se lidem daří, kde mohou převzít odpovědnost za svůj osud a kde se mohou věnovat práci, která má širší přesah a smysl. Kde dostanou možnost zapojit se do dění, mohou se spolehnout na své spolupracovníky a vidí zákazníka se svými potřebami.

Naše zkušenost je taková, že inspirovaní lidé, kteří dostanou správné příležitosti, dosáhnou velkých úspěchů. Mohli byste to být právě vy?

Hrdost a entusiasmus

Za více než 65 let své existence se díky řadě svých vynálezů Garrett stal synonymem pro některé z historických okamžiků v dějinách automobilismu. A to platí i dnes, v období měnících se výzev, které přináší vyšší míra regulace a požadavky autonomní a budoucnost s vysokou mírou konektivity vozidel.

Proto je Garrett správným místem pro nadšené, odvážné a kreativní inženýry. Garrett je správným místem pro všechny, kdo jsou připravení zpochybňovat konvence, zkoumat nové hranice a přinášet průlomové nápady, které skutečně něco změní. Ať už je jejich odbornost jakákoli.

Příležitosti pro každého

Garrett působí v odvětví, které je plné inovací a převratných technologií. Naše zkušenost potvrzuje fakt, že rozmanitost nápadů a řešení existuje díky rozmanitosti nás všech, díky rozdílům v našich zkušenostech a našich životních příběhů. Pro naši práci nejsou důležité hranice států, původ nebo přesvědčení.

Každý jsme jiný, ale úspěšní můžeme být jen pokud budeme společně sdílet hodnoty opírající se o motivaci, transparentnost, respekt a víru v to, co děláme.

Další informace o rozmanitosti ve společnosti Garrett.

Začněte svou kariéru s námi!

V posledních 5 letech se do Garrett studentského programu v České republice zapojilo více než 160 studentů. V současné době u nás působí více než 70 studentů, kteří nejenže rozvíjejí svou kariéru, ale jsou součástí utváření budoucnosti mobility.

ČTĚTE DÁLE