fbpx

Začněte svou kariéru s námi

V posledních 5 letech se do Garrett studentského programu v České republice zapojilo více než 160 studentů. V současné době u nás působí více než 70 studentů, kteří nejenže rozvíjejí svou kariéru, ale jsou součástí utváření budoucnosti mobility.

Chcete se dozvědět více o studentských programech v Garrettu?

Je to jednoduché! Nejdůležitější je pro nás váš rozvoj, a proto jsme pro vás připravili programy, ze kterých si jistě vyberete.

Stáže v Garrettu

Prostřednictvím stáží u nás budete moci propojit teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi v oblastech, které vás zajímají.

Nabídka stáží v Garrettu pramení z naší snahy rozvíjet talent a podporovat ty, kdo chtějí najít a rozvinout svůj potenciál. Každá stáž je vlastně takovou “živou laboratoří” ve které můžete experimentovat s tím, co znáte a ve které můžete objevovat nové obzory.

Za pomoci našich zkušených mentorů si u nás můžete vyzkoušet hledat nejlepší řešení zcela reálných technických problémů a scénářů prostřednictvím krátkodobých nebo dlouhodobých stáží během studia.

Přidejte se k nám

 

Program pro absolventy

Program Garrett Engineering & Technology vás připraví na budoucí technologické pozice tím, že vám v průběhu několika let nabídne různé role v různých odděleních. Jedná se o jedinečnou příležitost získat inženýrské zkušenosti, seznámit se s novými produkty a špičkovými technologiemi a zároveň si vybudovat vůdčí schopnosti v intenzívní a profesionální pracovní atmosféře.

Tento program se skládá ze tří po sobě jdoucích cyklů v našich největších inženýrských centrech v Evropě a Asii. Zahrnuje mezinárodní rotaci v délce 12 měsíců v jiném centru. Během tohoto programu budete spolupracovat se zkušenými odborníky a vedoucími pracovníky a absolvujete specifické školení zaměřené na technické a vůdčí kompetence.

Program Garrett Engineering & Technology je kariérním akcelerátorem, který vám umožní v krátkém čase a intenzí formou zapracovat na vašem rozvoji a získat cenné poznatky nejen o technologiích a nástrojích používaných při vývoji, ale i o procesech a organizaci skutečně globálního hráče v automobilovém průmyslu.

Kontakt

Sponzorství Formule Student a vzdělávací projekty STEM

Garrett již 5 let sponzoruje závodní tým Vysokého učení technického v Brně. Nadějným inovátorům z řad studentů dáváme k dispozici naše zdroje a znalosti. Je to cesta, jak studentům dát možnost učit se z problémů reálné praxe, a přitom zajistit kontinuitu toho, co děláme.

V rámci sponzoringu jsou k dispozici naši mentoři, kteří provází další generaci na jejich kariérní cestě.

Sdílení znalostí je našim cílem i v dalších firemních projektech týkajících se oblasti vzdělávání v rámci STEM. Každoročně společnost pořádá několik workshopů a prezentací pro studenty na různá odborná témata pro desítky mladých talentů.

Jedním z nejdůležitějších každoročních projektů je Měsíc STEM – celý měsíc akcí věnovaných vzdělávání v oblasti technických věd; ať už pro zaměstnance, studenty nebo mladé lidi, kteří se teprve rozhodují, kterou cestou se v budoucnu vydají.

ZJISTĚTE VÍCE O MĚSÍCI STEM